Qinspiracji.pl - facebook

Czary Mary

Czary Mary to miejsce gdzie będziesz mógł skorzystać z zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie, jak również odpocząć, odprężyć się i pośmiać w ciepłej, przyjaznej atmosferze.
Czary Mary to miejsce, które zostało stworzone przez Paulinę, kosmetologa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym, przy ogromnym wsparciu kreatywnym jej szwagra Sergiusza.


O mnie
Jestem osobą otwartą i ciepłą, lubię ludzi i ich towarzystwo, dlatego od dawna wiedziałam, że zawód, który wybiorę będzie wymagał ode mnie częstego kontaktu z ludźmi, co zawsze sprawiało mi największą przyjemność.

Poza tym od zawsze przechodzilam fascynację ludzkim ciałem, uważam, że człowiek jest piękny i to nie całokształt ludzkiego ciała, ale szczegóły w nim zawarte tworzą piękno naszego wyglądu. Właśnie to  wszystko sprawiło, że wybrałam zawód kosmetyczki. Pozwala mi on na kontakty z ludźmi, poprawianie naszego samopoczucia i wyeksponowanie naturalnego piękna moich klientów.
Dlatego po ponad dziesięcioletniej praktyce zawodowej poczułam, że jestem gotowa otworzyć własne miejsce, które będzie inne niż wszystkie. Miejsce magiczne, w którym nie braknie profesjonalizmu i usług na wysokim poziomie, jak również ciepła, uśmiechu i przyjaźni.

Zapraszam Was serdecznie! Paulina

Banner